«Канада завжди буде стояти пліч-о-пліч з Україною»: Трюдо із Зеленським провели перемовини у Києві (фото)

Після візиту до зруйнованого росіянами Ірпеня канадський прем’єр-міністр Джастін Трюдо приїхав до Києва

ФОТО: Володимир Зеленський

Зеленський наголосив, що Канада — серед лідерів підтримки України у боротьбі за демократію та свободу, та подякував Трюдо за допомогу українському народу. 

Про це він повідомив на своїй сторінці у «Telegram».

«Канада серед лідерів підтримки України у боротьбі за власну свободу. Те, що прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо сьогодні поруч з українським народом, для нас багато значить. Вірю, спільними зусиллями нам вдасться подолати всі виклики», — наголосив український президент.

Водночас, канадський політик, коментуючи свій візит до України, зауважив, що його країна «завжди буде стояти пліч-о-пліч з Україною».

Під час візиту прем’єр Канади знову підняв прапор своєї країни над її дипломатичним представництвом у столиці України.

«Цей прапор був спущений 13 лютого, і ми дійсно раді знову підняти його над канадським посольством. Посол повертається, посольство знову буде відкрите. Думаю, це свідчення того, наскільки сильними та стійкими виявилися українці, які змогли захистити своє місто і продовжити боротьбу за свою мову, культуру, ідентичність і країну. Те, що канадський флаг знову майоріє на вулицями Києва — це ще один символ сили та солідарності канадців та українців та того, що ми залишаємося з ними», — сказав він.

Фото: Володимир Зеленський

Читайте також