Кандидат у майстри спорту з боксу, який забив товариша у Львові, отримав вирок
Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо раніше судимого 34-річного львів’янина, якого обвинувачували у нанесені умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смерть потерпілого. Про це інформує пресслужба прокуратури Львівської області.
Чоловік звинувачується за статтею — ч. 2 ст. 121 КК України.
Встановлено, що, у лютому поточного року, у квартирі на вулиці Пекарській, у Львові, чоловіки розпивали алкогольні напої. Близько опівночі, між ними виник конфлікт, у ході якого обвинувачений, який раніше займався боксом та є кандидатом у майстри спорту, почав бити потерпілого кулаками по голові, а коли той впав, продовжив бити його ногами та кулаками в ділянку голови та обличчя. Від отриманих травм, останній помер на місці.
Після бійки, підсудний повернувся за стіл та продовжив розпивати алкоголь.
Суд підтримав обґрунтовану позицію прокурорів Галицької окружної прокуратури, визнав обвинуваченого винним та призначив покарання — 8 років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі