Картопля на 170% дорожча
Загальноукраїнська тенденція свідчить про значне скорочення виробництва.

Середння ціна картоплі на оптовому рикну сільськогосподарської продукції «Шувар» нині становить 24,3 грн/кг. Порівняно з аналогічниим періодом 2023 року це на 170% вище – було минулоріч 9 грн/кг.
Цьогоріч ціна на картоплю в Україні зросла майже втричі порівняно з минулим роком, - каже Тетяна Попович, керівник відділу маркетингу оптового ринку сільськогосподарської продукції «Шувар» м.Львів.- Основні чинники цього зростання наступні:
Неврожай через погодні умови. Аномальна спека та посуха влітку 2024 року призвели до значного зниження врожайності картоплі.
Зменшення посівних площ. Через економічні та логістичні труднощі деякі фермери скоротили площі під картоплею, що також вплинуло на загальний обсяг виробництва.
Зростання виробничих витрат. Підвищення цін на паливо, добрива та інші ресурси збільшило собівартість вирощування картоплі.
Щодо Західної України, зокрема Львівщини, точних даних про відсоток зменшення врожаю немає. Однак загальноукраїнська тенденція свідчить про значне скорочення виробництва.
varta1.com.ua: Новини

На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто

У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків

На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Коментарі