Катували чоловіка розпеченою праскою: на Львівщині судитимуть двох озвірілих розбійників
За процесуального керівництва Червоноградської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування, відносно 25-річного львів’янина та 29-річного мешканця Львівщини, які обвинувачуються у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України (розбій, поєднаний з проникненням у житло).
Подія трапилась цьогоріч, у вересні, у с. Малехів.
Як зазначають у прес-службі прокуратури Львівської області зловмисники, за попередньою змовою, вчинили розбійний напад на приватний будинок, під час якого погрожували 24-річному власнику предметом схожим на пістолет.
Після цього, розбійники зв’язали потерпілого та почали прикладати до його спини розпечену праску. Того дня злочинці викрали із будинку майна і коштів на понад 190 тис грн.
Зазначимо, що під час досудового розслідування обом правопорушникам визначено найсуворіший запобіжний захід — тримання під вартою.
Обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до Жовківського районного суду Львівської області, для розгляду по суті.
Довідково: за вчинене обвинуваченим загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі