Келлог вважає, що завершення війни в Україні дуже близько
Келлог впевнений, що Україна та РФ максимально наблизилися до завершення війни
Угода щодо завершення війни в Україні вже на фінальній стадії, у ній суперечливим моментом залишається питання територій. Про це заявив спецпредставник президента США, генерал Кіт Келлог під час виступу на Національному оборонному форумі імені Рональда Рейгана.
Допрацювання мирної угоди ще триває і є низка питань, які сторони мають врегулювати, але Келлог впевнений, що Україна та РФ максимально наблизилися до завершення війни.
"Знаєте, я думаю, коли ми говоримо про Україну, де ми зараз перебуваємо порівняно з тим, що було рік або два тому, якщо ви військовий, ви розумієте, що останні 10 метрів до мети завжди найважчі. Ось де справді виникають протиріччя, і я думаю, що ми перебуваємо на останніх 10 метрах у спробах покласти край цьому конфлікту", — сказав представник Білого дому.
Ключовими питаннями, які сторони мають погодити, залишаються території Донецької й Луганської областей, а також контроль над Запорізькою АЕС.
"Думаю, у нас є пара проблем, і одна з них – це проблеми з територією, насамперед Донецька область, Запоріжжя і ЗАЕС, яка зараз перебуває в замороженому стані, але це величезна атомна електростанція. Якщо ми розв'яжемо ці два питання, думаю, все інше буде складатися досить добре", — повідомив генерал.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Сирський вважає, що РФ хоче створити “буферну зону” на півночі України
- росія атакувала Україну 41 ракетою, 23 - влучили
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
- У Львові в лімузині виявили тіло людини
Коментарі