Керівниця Музею Голодомору подає до суду через цькування за вагу
Юрист Клим Братківський написав, що Гасиджак не має очолювати Музей
Виконувачка обов’язків директора Музею Голодомору Леся Гасиджак повідомила, що подасть до суду після цькування за вагу. Про це вона повідомила в етері «Радіо Свобода».
Кілька днів тому в соцмережах Мінкульту з'явився допис про медіатур будівництвом Музею Голодомору, де також було фото очільниці музею.
У відповідь юрист Клим Братківський написав, що Гасиджак не має очолювати Музей, через її вагу, а в коментарях жінку почали критикувати за зовнішність.
«Готую офіційну заяву. Позов буде обов’язково. Це питання не в мені, я спокійно до цього хейту поставилася. Це дуже смішна історія, і сумна з іншого боку. Але я принципово буду подавати до суду, бо розумію, що такі історії трапляються кожного дня. Хейту піддається дуже багато жінок в Україні. І не лише через зовнішність, а просто через те, що вони є жінками на керівних посадах. Відповідно я вважаю, що це має бути повчальний кейс. Для того, щоб він ніколи більше не повторився», – сказала Гасиджак.
Вона додала, що отримала пропозиції від юристок, які сказали, що готові підтримати позов до суду і супроводжувати цю справу.
«Що стосується моїх емоцій, це дуже сумна історія. З тієї точки зору, що ми живемо у ХХІ столітті. І дуже багато зусиль фахівці різних рівнів доклали для того, щоб суспільство змінилося. Щоб ми перестали інакшість сприймати як щось погане, неправильне і незручне. Роботи попереду ще дуже багато», – сказала жінка.
Багатьох українців обурили дискримінаційнй коментарі й вони стали на захист Лесі Гасиджак.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- Російська агентка намагалася підірвати вантажівку з цінним обладнанням для обʼєкта теплопостачання
- На Прикарпатті молодики побили ветеранів війни
- На Львівщині за добу зафіксовано 21 пожежа сухої трави
- Папа Римський та Патріарх Константинопольський обговорюють ідею спільного святкування Великодня
Найчитаніше
- У Львові митник вбив військовослужбовця ТЦК Олега Авдєєва
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
- У Львові медики виявили у 15-річної дівчини патологію через сильний біль під час менструацій
- У Львівській митниці відреагували на причетність свого працівника до вбивства військового ТЦК
- У Львівській області горів житловий будинок
Коментарі