Керівник ГУР Буданов вступив в аспірантуру у престижний український ВНЗ на заході України

Формою навчання вказана вечірня

Кирило Буданов - голова ГУР МОУ / Офіс Президента України

 

Керівник Головного управління розвідки України Кирило Буданов — у переліку вступників до аспірантури університету «Острозька академія» на Рівненщині.

Про це «Суспільне» дізналося з рейтингових списків вступників в аспірантуру НаУОА 2023-2024, в університеті цю інформацію підтвердили.

За даними рейтингової таблиці, Кирило Буданов перший у списку на спеціальність «Політологія». Формою навчання вказана вечірня.

«У зв'язку з тим, що академію закінчив Головнокомандувач Валерій Залужний, дев'ять бойових генералів і командувач 30-ї армії, академія стала популярною. Тут є досить потужний молодий викладацький науковий склад і абсолютно нічого дивного, що до академії вступають в магістратуру чи аспірантуру найвідоміші особистості в Україні»,  розповів ректор Острозької академії, Герой України Ігор Пасічник.

Він зауважив, що це ще не зарахування в аспірантуру, а поки рейтинг тих, хто допущений до аспірантури. Наказу про зарахування ще немає.

«Острозька академія зараз входить у трійку найкращих університетів не тільки в Україні. Якщо УКУ приватний університет, то залишилися Києво-Могилянська академія та Острозька академія. Цілком закономірно, що до нас ідуть вступати. Тим більше, що ми маємо таку спеціальність як »Національна безпека« та »Політологія«, які якраз пов'язані із питаннями, що стосується військової справи»,  додав Ігор Пасічник.

Читайте також: Буданов вважає, що війна не триватиме довго.

У 2007 році Кирило Буданов закінчив Одеський інститут Сухопутних військ.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий