Керівник хору з Лаври заявив, що піде бомжувати
Немає куди йти
Керівник хору з Києво-Печерської Лаври заявив, що йому доведеться піти бомжувати, оскільки у чоловіка немає дому та роботи. Про це керівник хору розповів журналістам, інформує 24 Канал.
Він сказав, що не битиметься з владою і після виселення з Лаври йому доведеться бомжувати.
У Києво-Печерській Лаврі він перебуває з 1988 року. Він прийшов до монастиря з розрахунком, щоб дожити до старості.
«Але якщо влада сказала, що в мене немає права такого, то я з ними битися не буду. Піду вже бомжувати кудись», – заявив керівник хору.
«Куди ви пропонуєте мені йти? Ви мене до себе в дім візьмете? Кому я потрібен дармоїд такий? Роботи немає, професії немає. Я все своє усвідомлене життя тільки крутив пальцем. Я керував хором. Мої професійні здібності нікому в цьому світі не потрібні», – сказав церковний співак.
Читайте також: у суді «Паші Мерседесу» різко стало погано.
Чоловік зазначив, що йому нікуди йти і тому доведеться бомжувати.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
Коментарі