Керівник ІТ-компанії спробував перетнути кордон на Львівщині з підробленими документами

Яке покарання він отримав

Фото ілюстративне

Мостиський районний суд Львівщини виніс вирок керівнику ІТ-компанії Ярославу Гошовському, який намагався  перетнути кордон з підробленими висновком військово-лікарської комісії про непридатність до служби. Про це з посиланням на вирок суду пише zaxid.net

Йому призначено судом покарання у вигляді 17 тисяч гривень штрафу.

У вироку суду вказано, що уродженець Рівного Ярослав Гошовський наприкінці червня 2023 року знайшов в інтернеті бланки тимчасового посвідчення військовозобов’язаного та довідки військово-лікарської комісії.

Чоловік вирішив підробити документи, вказавши свої дані та інформацію щодо його непридатності до військової служби із виключенням з військового обліку.

3 липня підприємець Ярослав Гошовський спробував перетнути кордон у пункті пропуску «Шегині – Медика» на підставі підроблених ним документів. Однак його викрили прикордонники.

Під час досудового розслідування обвинувачений визнав свою провину. У матеріалах справи вказано, що Ярослав Гошовський є уродженцем Рівного, керівником ТОВ «Рансайт».

Згідно з даними бізнес-пошукової системи YouControl, це київська компанія, яка займається комп’ютерним програмуванням.

Обираючи покарання обвинуваченому, суд врахував те, що він є раніше не судимим, має на утриманні 8-річну дочку, здійснив добровільний перерахунок коштів на потреби ЗСУ (суму донату у вироку не вказано).

Справу розглянув суддя Юрій Білоус, який дослідив усі матеріали справи та визнав обвинуваченого винним у підробці документів, призначивши 17 тис. грн штрафу.

Читайте також: прикордонники пояснили, чи заборонять виїзд за кордон неповнолітнім юнакам

Додамо, що під час воєнного стану діє заборона - чоловіки віком від 18 до 60 років не можуть виїздити за кордон, якщо не отримають дозвільних документів.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена