Керівник ГУР відповів, чи закінчиться війна в Україні в 2025 році

Буданов вважає, що війна може завершитися, "коли всі сторони будуть повністю до цього готові, вироблять план, який погодять, якщо він реалістичний"

Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов вірить у закінчення війни з Росією у 2025 році. Про це він сказав журналістам під час Форуму "Україна. Рік 2025". 

Буданов вірить в закінчення війни в 2025 році.

“Ви почули від кількох спікерів, що як мінімум рф треба передишка, припинення вогню. Їй не вистачає сил. Це одна з причин. Друга – велика фінансова ціна для рф”, – пояснив очільник ГУР.

На уточнююче питання, коли це може статися, він відповів, що тоді, коли всі сторони будуть до цього готові та погодять спільний план.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
  3. Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
  4. На Львівщині відремонтують дорогу в напрямку кордону з Польщею
  5. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях

Найчитаніше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
  3. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  4. Зупинилося серце воїна з Львівщини Миколи Безика, який захищав Україну з перших днів великої війни
  5. На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»