Керівником львівського «Будинку воїна» став захисник Донецького аеропорту

zahysnyk01
zahysnyk01

Комісія Львівської облради обрала Олега Височанського на посаду директора «Будинку воїна».

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради 15 січня.

Сьогодні конкурсна комісія з обрання директора комунального закладу Львівської обласної ради «Будинок воїна», що на вул. Короленка, 1а у Львові, одноголосно прийняла рішення підтримати кандидатуру Олега Височанського на цю посаду.

Зазначимо, участь у конкурсі взяли два кандидати — Олег Височанський та Андрій Горішевський. Обоє презентували перед членами комісії програму та концепцію розвитку «Будинку воїна».

Відтак комісія рекомендуватиме депутатам на наступній сесії Львівської обласної ради затвердити кандидатуру Височанського й призначити його на посаду директора «Будинку воїна».

Станом на сьогодні Височанський є в.о. директора цього закладу. У серпні 2014 року він був мобілізований у Збройні Сили України, де проходив службу у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді на посаді заступника командира роти інструктора з парашутно-десантної підготовки.

Виконуючи обов’язки командира роти, брав участь в антитерористичній операції в Донецькій області: селище Піски, Донецький аеропорт, де отримав важке поранення.

Згідно з Указом Президента від 31 липня 2015 року був нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня».