Керівником новоствореного Бюро спадщини призначили Павла Богайчика
У Львові представили керівника Бюро спадщини. Ним став Павло Богайчик.
Про це, на своїй сторінці у «Facebook», повідомив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.
За його словами, «Бюро спадщини» — це реформоване ЛКП «Археологічно архітектурна служба». Його створили 20 грудня на сесії ЛМР.
Завданням бюро, розповів Москаленко, будуть «нові програми збереження спадщини, опіка про нематеріальну та матеріальну спадщину».
Новопризначений керівник Бюро Павло Богайчик раніше працював в управлінні охорони історичного середовища головним спеціалістом відділу обліку та моніторингу об’єктів.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі