Керівництво "Епіцентру" у Львові відреагувало на нещасний випадок, що трапився з відвідувачкою

Епіцентр
Епіцентр

Адміністрація будівельного ТЦ «Епіцентр» у Львові принесла щирі вибачення відвідувачці, яка постраждала в торговельному центрі. Постраждалу жінку обстежили — серйозних ушкоджень виявлено не було. Зараз вона вже перебуває вдома із сім’єю.

Повідомляється, що на місце події адміністрація торговельного центру негайно викликала швидку медичну допомогу, працівники якої надали первинну медичну допомогу потерпілій та доправили її до найближчої лікарні, де провели детальне обстеження стану здоров’я жінки.

За інформацією медиків, яку адміністрація «Епіцентру» отримала в лікарні, серйозних ушкоджень у жінки виявлено не було. Зараз вона вже перебуває вдома із сім’єю.

Водночас, керівництво торговельного центру постійно на зв’язку з потерпілою та у разі необхідності готове надати необхідну матеріальну допомогу на лікування.

«Для нас дуже важлива безпека наших відвідувачів, тому ми докладатимемо максимум зусиль, аби у майбутньому уникнути подібних випадків. З усім персоналом мережі ТЦ будуть проведені додаткові тренінги та навчання із техніки безпеки», — наголосила керівниця департаменту зі зв’язків із громадськістю ТОВ «Епіцентр К» Чудновець Юлія.