Кількість солдатів, які пішли в СЗЧ, можна прирівняти до 20 бригад
Орієнтовно сума становить щонайменше сто тисяч людей
Український військовий Євген Ієвлєв заявив, що осіб, які самовільно залишали частину сягає 100 тисяч.
"Десь була офіційна статистика, що це близько 100 тисяч людей. Це мінімум, що знаходяться в розшуку за СЗЧ. Це, на секундочку, 20 бригад, якщо вважати, що бригада - це плюс-мінус 5 тисяч людей", - сказав він в етері телеканалу "Новини.Live".
За його словами, зневірені хлопці, які добровільно пішли служити і через щось були ображені, стають ідеальними кадрами для вербування російськими спецслужбами:
"Тому, що він пішов захищати державу, його там змусили зневіритися. Тут на нього через Telegram виходить товариш майор і пропонує ще й за це якісь кошти".
Читайте також: В автотрощі у Хмельницькому постраждали троє осіб (ФОТО)
Ієвлєв зазначив, що більшість тих, хто пішов у СЗЧ, раніше долучилися до українського війська добровільно. "Треба кожну причину індивідуально копати, чому ця людина побігла в СЗЧ", - додав він.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі
Ідуть у СЗЧ в основному із-за зневажливого відношення до себе зі сторони командування, я не був, але бачу ставлення командування до особового складу і розумію чому хлопці зневірюються у армії і бігуть у СЗЧ