Кількість загиблих внаслідок землетрусу в Туреччині катастрофічно зросла (ФОТО, ВІДЕО)

Окрім того повідомили про ще один потужний землетрус!

Внаслідок потужного землетрусу в Туреччині в ніч на 6 лютого загинуло вже 912 людей, а 5 385 отримали поранення. Про це заявив президент Туреччини Раджеп Ердоган, повідомляє HaberTurk

Президент оновив кількість поранених та загиблих внаслідок землетрусу.

З-під завалів дістали 2470 людей, повідомив Ердоган. Зруйновано 2818 будівель.

Президент Туреччини заявив, що пропозиції щодо допомоги надійшли від 45 країн, а також від НАТО і ЄС.

«Наша держава вжила заходів з моменту землетрусу. Наші губернаторства мобілізували всі свої засоби. Додатково до 10 провінцій, які постраждали від землетрусу, для роботи з ними призначено ще 10 губернаторів», – сказав Ердоган.

Він зазначив, що у пріоритеті пошуково-рятувальні роботи. Їх ведуть приблизно 9 тис. осіб, і ця кількість постійно зростає.

Окрім того, повідомляють про ще один землетрус, який трапився щойно в Туреччині, другий за день.

Новий землетрус був із магнітудою 7,8.

Додамо, що потужний землетрус стався на південному сході Туреччини, неподалік від кордону з Сирією, в результаті чого за попередніми даними загинули близько 300 людей, а багато інших потрапили під завали і отримали поранення.

Геологічна служба США повідомила, що землетрус магнітудою 7,8 стався відразу після 4 години ранку в понеділок вранці за місцевим часом за 23 кілометри на схід від Нурдагі, провінція Газіантеп, на глибині 24,1 кілометра.

Раніше, як повідомляло сирійське агентство SANA,  число загиблих було 237 людей  та 639 отримали поранення в Сирії  в результаті серії потужних землетрусів, центром яких стала південно-східна Туреччина.

Нагадаємо, потужний землетрус в Туреччині забрав життя сотень людей

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена