Кількість загиблих у ДТП під Києвом збільшилась (відео)
Дорожньо-транспортна пригода, що сталась вранці, у Бориспільському районі, на Київщині, забрала життя уже шістьох людей. Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції України, передає «УНН».
«На 47 км автодороги »Київ–Харків–Довжанський« зіткнулося чотири транспортні засоби: дві вантажівки, мікроавтобус та легковик. Станом на зараз, унаслідок ДТП 6 людей загинули та 18 звернулося по допомогу до лікарів», — повідомляє поліція.
На місці працюють медики, рятувальники та слідчо-оперативна група, яка з’ясує всі обставини автопригоди.
Патрульні поліцейські забезпечують безпеку дорожнього руху.
Зараз стан трьох людей лікарі оцінюють, як вкрай важкий. Ще семеро у важкому стані. У них різні травми — закриті черепно-мозкові, травми черевної порожнини, різні перелами.
Серед постраждалих ціла родина: тато, мама і трирічна дитина, її саме почали оперувати, передає «ТСН».
Нагадаємо, а автодорозі “Київ–Харків–Довжанський” сталася аварія з участю 4 транспортних засобів, внаслідок якої загинуло 5 осіб та 20 отримали травми.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі