Кількість жертв пожежі в лікарні на Прикарпатті збільшилася: померла ще одна людина

bbcc57d3d7c3e720
bbcc57d3d7c3e720

В опіковому центрі Києва померла медсестра, яка отримала 60 % опіків тіла під час пожежі у Косівській центральній районній лікарні. Про це повідомила сьогодні волонтерка громадської організації «Гуцульські волонтери» Юлія Таринська, пише «Суспільне».

Жінка померла 14 січня зранку, приблизно о 5:00 годині. Про те, що врятувати медсестру не вдалося, її рідні дізналися приблизно об 11:00 год.Про смерть медпрацівниці реанімаційного відділення Косівської лікарні Юлії Таринській повідомив її син.

Нагадаємо, що 29 грудня медсестру з Івано-Франківської обласної клінічної лікарні транспортували літаком у Київський опіковий центр.

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні померла того ж дня молодша медична сестра, яка отримала 90 % опіків тіла під час пожежі у Косівській ЦРЛ.

Додамо, що в Косівській центральній районній лікарні, що на Івано-Франківщині, 28 грудня сталася пожежа. Загинули троє пацієнтів медзакладу. Займання виникло о 21:22 год на першому поверсі 4-поверхової будівлі лікарні — у реанімації.

Внаслідок пожежі вночі 29 грудня в Івано-Франківську обласну клінічну лікарню з Косівської районної госпіталізували трьох медиків, двоє з них — у критичному стані.

Причиною займання в Косівській центральній районній лікарні на Івано-Франківщині стало порушення правил пожежної безпеки. У реанімаційному відділенні працювали одночасно п’ять кисневих концентраторів. Це зумовило перенасичення повітря киснем.