Китай ніколи не нападатиме на Україну, проте підтримуватиме її економічно і політично — посол КНР (ФОТО)

Також він повідомив, що китайське посольство переїхало з Києва до Львова і залишається тут працювати

ФОТО: ЛОДА

Китай ніколи не нападатиме на Україну, але буде підтримувати її економічно і політично.

Про це заявив під час зустрічі у Львівській ЛОВА посол Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжун, пише пресслужба обладміністрації.

“Китай і Україна — це стратегічні партнери, цей рік — це 30-річчя встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами. Китай — дружня держава для українського народу. Я як посол можу з відповідальністю сказати, що Китай назавжди буде хорошою силою для України і в економічному, і в політичному плані. Ми завжди будемо поважати вашу державу, розвиватимемо відносини на основі рівності та взаємовигоди. Ми поважатимемо той шлях, який вибирають українці, бо це суверенне право кожного народу”, — зазначив посол.

Також він повідомив, що китайське посольство переїхало з Києва до Львова і залишається тут працювати.

Фото: ЛОДА

“Китай ніколи не буде нападати на Україну, ми будемо допомагати, зокрема в економічному напрямі. Наша країна за один рік імпортує товари зі всього світу вартістю понад три трильйони доларів. Ми готові допомагати вам розвиватись. У цій ситуації, яка є нині у вас, будемо діяти відповідально. Ми побачили, наскільки є великою єдність українського народу, а це означає і його силу”, — додав він.

Очільник ЛОВА Максим Козицький подякув послу КНР за позицію підтримки України в її боротьбі з агресором. Також він розповів про велику кількість охочих записатись у територіальну оборону на Львівщині, про прихисток внутрішньо переміщених осіб та постачання гуманітарного вантажу в різні регіони України.

У ЛОВА зазначили, що Китай скерував українському народу вже дві партії гуманітарної допомоги, завтра очікується третя.

24 лютого президент росії путін оголосив про початок вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об’єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.