Київ близький до найбільшої небезпеки від початку повномасштабного вторгнення, - Bloomberg

Через гостру нестачі боєприпасів та живої сили

Атаки російських окупантів на енергосистему України, бомбардування Харкова та інших міст, просування росіян по всій лінії фронту вказують про наближення до “точки зламу”. Про це йдеться у матеріалі Bloomberg

Київ також близький до найбільшої небезпеки від початку повномасштабного вторгнення. Причина у гострій нестачі боєприпасів та живої сили, а також в “дірках” протиповітряної оборони.

У виданні йдеться, що нашій державі загрожує колапс. 

“Наступні кілька місяців стануть найважчим випробуванням для України, оскільки громадськість буде виснажена війною, особливо в місті Харків на сході країни, яке зазнало особливого обстрілу”, – пишуть у статті.

Російські війська отримують значну перевагу у постанні боєприпасів. За словами одного чиновника, РФ збирається забезпечити 6 млн снарядів цього року завдяки нарощеному виробництву, а також постачанням із Північної Кореї та Ірану. Водночас у США все ще заблокований пакет допомоги Україна на 60 мільярдів доларів, без якого для України у найкритичніший момент альтернативи не буде.

Українські захисники намагаються зараз утримати фронт і просування росіян після того, як спроба повернути захоплені території минулоріч виявилася невдалою. Але, США не бачать жодних ознак неминучого прориву російських військ. Водночас ситуація в країні може спричинити колапс і в армії. 

Знищення окупантами Трипільської ТЕС на Київщині підвищило вразливість країни до ракетних ударів. Президент Володимир Зеленський після цього заявив, що найбільша промлема нашої держави зараз – це відсутність ППО.

Читайте також: На війні загинули два воїни з однієї громади на Львівщині

Після виведення українських військ з Авдіївки російські загарбники розгорнули вогонь по всій 1200-кілометровій лінії фронту. Наразі окупанти намагаються захопити Часів Яр, а також атакують Харків, який не змогли окупувати на початку вторгнення, бомбами та ракетами. 

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також