Київська влада не виключає повторного наступу рф на столицю
Розроблено новий план оборони столиці
Начальник штабу Київської військової адміністрації Сергій Корнійчук повідомив, що розроблено план оборони столиці на випадок повторного наступу на столицю. Про це він сказав у ефірі національного телемарафону «Єдині новини».
«Безпосередньої загрози столиці сьогодні немає. Але враховуючи, що столиця — це великий політичний та економічний центр, Київ завжди буде однією з головних стратегічних цілей противника. Враховуючи це, ми готуємося до найгіршого сценарію — це повторний наступ», — сказав Корнійчук.
План оборони Києва розробили на випадок повторного наступу ворога з врахуванням недоліків й прорахунків під час вторгнення.
«Ставляться завдання як військовим, так і цивільним щодо підготовки до оборони. У цьому плані передбачено форми й способи дій військ, а також підготовки інфраструктури. У тому числі фортифікаційне обладнання рубежів, позицій, починаючи з дальніх підступів до кварталів у центрі міста», — сказав Корнійчук.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Статус УБД хочуть надавати цивільним, які конфіденційно співпрацювали з розвідкою та СБУ
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Коментарі