Клеман Бон: в Україні готуються до відкриття цивільних авіарейсів

Деталі від міністра з уряду Еманюеля Макрона

Фото ілюстративне

Україна «наполегливо працює» над відкриттям авіапростору для цивільних літаків. Про це розповів Міністр транспорту Франції з уряду Еманюеля Макррона, Клеман Бон

Про це з посиланням на  інтерв’ю  пише «Європейська правда»

Клеман Бон заявив про це, говорячи про співпрацю з Україною у сфері навчання українських пілотів цивільної авіації та авіадиспетчерів. 

За словами міністра, українці вже проходять практику на симуляторах у Франції, а під час переговорів у Києві дві країни погодилися розширити цю співпрацю.

"Це насправді дуже потрібна річ. Момент, коли над Україною відновлять польоти цивільної авіації, я сподіваюся, настане якнайшвидше. А у разі, якщо авіатори не мають практики, то за правилами безпеки не матимуть права відразу відновлювати роботу.

Тому ми допомагаємо Україні підготуватися до моменту, коли ваш авіапростір буде відкритий повністю або частково", – зауважив член французького уряду. 

Клеман Бон підкреслив, що не йому вирішувати, коли саме це станеться. Однак, за його словами, українські посадовці зараз готуються до відкриття авіапростору для польотів цивільної авіації.

«Як я зрозумів, в України вже є певні міркування щодо цього відкриття, і у Києві наполегливо над цим працюють. Але, звісно, головним питанням досі лишається безпека», – сказав міністр.

Читайте також: Україна відкриє повітряний простір відразу після завершення воєнних дій

Додамо, що Україна повністю закрила свій повітряний простір для цивільних літаків 24 лютого 2022 року, у день початку повномасштабного вторгнення рф.

Міністр розпочав свій візит до України з Одеси. Французького міністра об’єднує з Україною його походження

Клеман Бон. Фото з Twitter політика

Наскільки я знаю, у вас є родинний зв’язок із цим містом. А ви єдиний французький міністр, коріння якого походить з України?

– Думаю, що так.

Маю визнати, я не питав усіх членів уряду, але думаю, що я такий один.

Справді, мої прабабуся та прадід жили в Одесі і вони поїхали з Одеси приблизно в 1910 році. Вони морем дісталися Туреччини, а звідти – до Марселя на півдні Франції, де оселилися приблизно в 1911 році.

varta1.com.ua: Новини