Кого з чиновників зможуть призвати до ЗСУ: деталі нового законопроєкту про мобілізацію
Нові зміни для держслужбовців
Новий законопроєкт про мобілізацію зареєстрували у Раді 25 грудня.
Раніше бронюванню підлягали усі чиновники, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування. Однак тепер деякі норми хочуть змінити.
Згідно з новим законопроєктом, можна бронювати лише працівників держслужби категорії «А». Тобто змін немає щодо працівників Верховної Ради, Кабміну, чиновників центральних органів виконавчої влади та їх заступників.
Щодо категорій «Б» і «В», то можна бронювати лише до 50% кількості від усіх військовозобов’язаних чиновників. В органах місцевого самоврядування забронювати працівників можна, якщо це необхідно для забезпечення їхнього функціонування.
Читайте також: На Банковій заявили, що росії поставлять ультимативні вимоги і рф їх прийме
За порушення законодавства про оборону, військовий обов'язок і військову службу, мобілізаційну підготовку та мобілізацію пересічних громадян будуть штрафувати на суму від 25 500 до 34 000 гривень.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі