Колектив «Антонов» просить світ допомогти відновити АН-225 «Мрія»
Пропонують заснувати Міжнародний фонд відродження легендарного літака
Державне підприємство «Антонов» закликає світову спільноту заснувати Міжнародний фонд відродження легендарного транспортного літака Ан-225 «Мрія».
Про це йдеться у зверненні до міжнародної авіаційної спільноти та всіх небайдужих людей цивілізованого світу.
У лютому 2022 року під час російської агресії проти України літак Ан-225 «Мрія» було зруйновано. Колектив ДП «Антонов» наголошує на недопустимості безповоротної втрати «легендарного літака як одного із символів сучасності».
У зверненні йдеться про необхідність розпочати роботи з відродження легенди транспортної авіації Ан-225 «Мрія».
Для цього на думку колективу є всі підстави — конструкторська та науково-технічна документація, а найголовніше — наявність, велике бажання та натхнення колективу ДП «Антонов». При цьому вказується, що в тяжкий час для України та ДП «Антонов» коштів для розв’язання цієї задачі обмаль.
«Ми пропонуємо заснувати Міжнародний фонд відродження транспортного літака Ан-225 «Мрія»», — йдеться у зверненні.
Нагадаємо, 27 лютого в аеропорту Гостомель російські війська під час бомбардування спалили найбільший у світі літак «Мрія».
«Мрія» — найбільший у світі літак, Ан-225. Він був збудований Київським механічним заводом у 1984–1988 рр. Керівником проєкту був назначений Віктор Ілліч Толмачов.
Під час епідемії коронавірусу «Мрія» доставляла медикаменти по всьому світі.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі