Коли в Україні вдарять морози: прогноз синоптиків
Зараз можна насолоджуватись аномальним теплом
Значні морози очікуються у другій половині місяця в Україні. Про це повідомила заступниця начальника відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Наталія Голеня, передає «РБК-Україна».
За словами синоптика, 5-7 січня нічні температури в Києві можуть впасти до -5°С. Водночас ці розрахунки можуть ще змінитися.
У січні неодмінно будуть похолодання і морози.
«Так не може бути, що весь місяць буде без морозів, такого ще не було. Навіть у найтеплішому січні 2007 року після 20 числа відбулося різке зниження температури до -16...-20°С, на північному сході -23°С», – сказала синоптикиня.
Наталія Голеня вважає, що цього року «може бути щось подібне».
«Скоріше за все, у другій половині, особливо в останній декаді може буде холодно, з морозами», – зазначила вона.
Так, раніше синоптики поділилися прогнозом на січень 2023 року. Так, за прогнозами, перша його половина буде по-весняному теплою, а от у другій половині до України прийде похолодання та снігопади. Щоправда, періоди з морозами будуть короткотривалими.
Раніше повідомлялося, якою буде погода на Львівщині у перший день 2023 року
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
- У поліції Львівщини уточнили деталі ДТП зі швидкою, якою кермував водій у стані сп'яніння
- В Івано-Франківській області світло буде чотири-п’ять годин протягом доби
- Уряд підвищив виплати для членів сімей загиблих та зниклих безвісти військових
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
- У Повітряних силах уточнили, скільки цілей збили сили ППО
Коментарі