Колишньому одеському військкому Борисову повідомили про підозру: йому загрожує 10 років тюрми (ВІДЕО)

Вирішується питання про оголошення підозрюваного в розшук

Фото: nikcenter

 

Колишньому керівникові Одеського регіонального центру комплектування Євгену Борисову повідомили про підозру у справі про незаконне збагачення на суму в 188 мільйонів гривень. Його місце перебування уточнюють.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні., зазначає «Громадське».

За його словами, колишній військком отримав підозру за фактами незаконного збагачення та порушення порядку несення військової служби.

У Державному бюро розслідувань уточнили, що посадовця підозрюють за такими статтями Кримінального кодексу:

ст. 368-5 — у набутті особою, уповноваженою на виконання функцій держави, активів, вартість яких значно перевищує її законні доходи;

ч. 5 ст. 407 — у нез’явленні вчасно на службу без поважних причин військовослужбовцем, вчинене в умовах воєнного стану;

ч. 4 ст. 409 — в ухиленні військовослужбовця від несення обов’язків військової служби шляхом обману, вчинене в умовах воєнного стану.

Санкції статей передбачають покарання до 10 років позбавлення волі. Місце перебування підозрюваного наразі уточнюється, кажуть в ДБР. Слідчі дії тривають.

«Логічно, що самим лише звільненням ця історія не мала завершитися. ДБР та Офіс генпрокурора продовжують необхідні слідчі та процесуальні дії», — сказав Зеленський.

Президент додав, що всі деталі, «які можна оприлюднити», правоохоронці представлять суспільству. Також загалом зараз триває перевірка територіальних центрів комплектування.

Читайте також: через корупцію в ТЦК перевірять не лише військкомів, а і їх родичів.

«І кожне таке «кабінетне» порушення десь у військовій ієрархії, будь-яка спроба якось там збагатитися принижує наших воїнів, наших героїв. Відповідальність за порушення — неминуча», — резюмував він.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий