Колишній чоловік вдерся до квартири дружини, забрав чотиримісячну дитину та кошти
Сьогодні, 38-річний мешканець Збаража, що на Тернопільщині, наніс тілесні ушкодження та обікрав свою колишню дружину. При цьому зловмисник скористався газовим балончиком, забрав їх спільну дитину, та ще й прихопив кошти. Про події повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
За вчинення крадіжки та нанесення тілесних ушкоджень до Тернопільського відділу поліції звернулася мешканка обласного центру. Колишній чоловік увірвався до квартири, розпилив балончик зі сльозоточивою речовиною та забрав їхню чотиримісячну дитину. Коли вибігав — прихопив гаманець з грошима та банківською карткою.
Жінка зазначає, що колишній благовірний пильнував в коридорі, поки відчиняться двері квартири.
«Жінка якраз збиралася піти до кладової, коли зловмисник увірвався до помешкання. Після «несподіваного» візиту молода мама з хімічним опіком обох очей звернулася до лікарів. Також з’ясувалося, що колишній не тільки забрав їхню спільну дитину, а й «взяв» кошти на її утримання — дві тисячі гривень та банківську картку», — зазначають правоохоронці.
Зараз, поліцейські встановлюють місце перебування зловмисника. Йому інкриміновано частину 1 статті 185 та частину 1 статті 125 ККУ. Триває досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
1
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі