Колишньому керівнику гірничодобувного підприємства повідомлено про підозру в несплаті 27 млн грн рентної плати
Екскерівник гірничодобувного підприємства підозрюється в умисному ухиленні від сплати податків.
Спеціалізована екологічна прокуратура Офісу Генерального прокурора повідомила про підозру колишньому директору гірничодобувного підприємства, розташованого на Вінниччині. Його звинувачують в умисному ухиленні від сплати податків на суму понад 27 мільйонів гривень. Про це повідомляє Офіс генпрокурора.
За даними слідства, підприємство, що мало спеціальний дозвіл на видобуток граніту, повинно було виробляти з нього камінь бутовий та щебінь, які відповідають державним стандартам, і сплачувати рентну плату від вартості їх реалізації.
Проте, в період з 2020 до 2024 року, екскерівник реалізовував видобуту продукцію пов'язаному підприємству за значно заниженими цінами — від 40 до 90 грн за тонну, відображаючи ці дані в податковій звітності. Загальний обсяг проданої таким чином продукції склав близько 7,5 мільйонів кубічних метрів.
Згодом пов'язана фірма збувала граніт та щебінь вже за ринковими цінами будівельним компаніям. Такі дії призвели до заниження рентних платежів, що завдало державному бюджету збитків у розмірі понад 27 мільйонів гривень.
Колишньому директору інкримінують умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК України). Досудове розслідування у справі ведуть детективи Бюро економічної безпеки України.
varta1.com.ua: Новини
Зарплата бригад медиків у зоні бойових дій зросте в шість разів - Ляшко
Уряд ухвалив рішення щодо значного підвищення зарплати для медиків, що працюють на передовій.
На Алясці перед зустріччю Трампа і путіна проходить мітинг в підтримку України
Близько тисячі людей вийшли з українськими прапорами та гаслами, закликаючи не давати агресору права голосу.
Розлучення через "Дію" стане можливим наприкінці осені - Федоров
Послуга розлучення у застосунку "Дія" буде доступна вже восени цього року.
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі