Колишню народну депутатку зловили на підробленому сертифікаті: у ЗМІ повідомили ім'я (ФОТО)
Працівники Національної поліції України будуть притягати до відповідальності колишнього народного депутата, яка використовувала підроблений сертифікат про вакцинацію від коронавирусу. Про повідомляє пресслужба поліції в п’ятницю.
Правоохоронці не уточнюють ім’я жінок, проте, як стало відомо агентству "Інтерфакс-Україна« з поінформованих джерел, мова йде про нардепа VIII скликання Надії Савченко та її сестри Віри.
»Жінка разом з сестрою в аеропорту намагалися використовувати підроблені сертифікати про вакцинації, щоб потрапити в Україну. Підроблені документи вилучені, ведеться слідство«, - йдеться в повідомленні
Уточнюється, що в аеропорту »Бориспіль« під час перевірки документів працівники Державної прикордонної служби виявили у двох жінок сертифікати вакцинації від COVID-19 з явними ознаками підробки.
»Встановлено, що одна з фігуранток є колишнім народним депутатом. Інформацію про правопорушення передали в поліцію. За фактом використання підроблених документів було розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України«, — наголошують правоохоронці.
Вони уточнюють, що вилучені документи спрямовані на проведення необхідних експертиз.
»Найближчим часом буде прийнято рішення про оголошення підозри фігурантка", — резюмують у Нацполіції.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі