Командир «Азова» дав прогноз щодо тривалості війни
Денис «Редіс» Прокопенко

Командир «Азова» Денис «Редіс» Прокопенко заявив, що невизначеність та ймовірність того, що бойові дії в російсько-українській війні триватимуть роками, тисне на цивільних та інколи, навіть, на вмотивованих військових.
Прокопенко стверджує, що ця війна надовго і вона може тривати роками.
«Росія ніколи не відмовиться від своїх геополітичних цілей та не відпустить Україну зі своєї сфери впливу. Війна буде тривати рівно до тих пір, поки ми будемо здатні вести спротив. Будь які »перемир’я« або »домовленості« - будуть черговим тайм-аутом для ворога, з метою накопичити ресурси для подальшого наступу. Тому наша здатність у критичний момент мобілізувати всі необхідні ресурси та працювати на грані надлюдських спроможностей, не має поступово переростати в байдужість та безініціативну стабільність», - написав Прокопенко у ФБ.
Він вважає, що чимало людей в Україні та за кордоном досі відмовляються сприймати безжальну реальність такою, якою вона є.
«Дехто намагається запевнити себе, що все от-от закінчиться саме по собі. Хтось навпаки - кам'яніє від однієї думки, що мир в Україні може настати ледь не через десятиліття», - додав Прокопенко.
Він закликав українців, які не воюють, зробити усвідомлений вибір: взяти до рук зброю, поповнивши ряди військових, або стати для армії надійним тилом, який працює на підтримку обороноздатності країни.
«Ця війна надовго. Вона може тривати роками. Від нас залежить, що саме ми робимо щодня, аби наблизити нашу перемогу», - уточнив «Редіс».
varta1.com.ua: Новини

У Львові відбудеться «Скорботна коляда»
Щомісяця в останню суботу Львів вшановує Героїв України

До 50% чоловіків готові повернутися в Україну за умови вирішення питання з бронюванням
Для сприяння поверненню українців уряд планує створити за кордоном так звані Хаби єдності

Снайпера з Львівщини посмертно нагородили орденом «За мужність»
Снайпер зі Стрийщини посмертно нагороджений та присвоєно орден "За мужність"
Найкоментованіше
- У Львові водій "Tesla" двічі порушив правила паркування і через штраф погрожував інспекторам (ВІДЕО)
- Закликала до «відокремлення» Львівщини: соратниця Медведчука Інна Іваночко отримала 13 років тюрми
- В Україні мобілізували студента денної форми навчання
- У Bloomberg назвали, хто з росіян вестиме переговори про мир в Україні
- Речник Повітряних сил ЗСУ звинуватив нардепку Безуглу у брехні щодо «прильоту» ракети у Києві (ФОТО)
Найчитаніше
- Закликала до «відокремлення» Львівщини: соратниця Медведчука Інна Іваночко отримала 13 років тюрми
- На війні загинув 26-річний Герой зі Львівщини
- Німеччина почала відмовляти у в’їзді українцям
- В Україні мобілізували студента денної форми навчання
- Речник Повітряних сил ЗСУ звинуватив нардепку Безуглу у брехні щодо «прильоту» ракети у Києві (ФОТО)
Коментарі