Командир курсанта, який застрелився у Львівському університеті, вперше прокоментував самогубство

Каже, що хлопець був закритим

Командир курсанта другого курсу Львівського університету внутрішніх справ Дмитра Гульчука Станіслав Пась у телефонній розмові Суспільному заперечив, що конфліктував з юнаком.

Про конфлікт заявляли батьки Дмитра, він постійно піддавався тиску з боку командира та керівництва вишу.

Станіслав Пась, в телефонній розмові Суспільному пояснив, що хлопець був закритою людиною:

«З Дмитром спілкування було дуже важке, бо він був закритий. Я всілякими способами намагався з ним розмовляти. Деколи в мене виходило, деколи — ні. Такої ситуації, щоб ми аж сварилися, не було. Ми з ним спілкувалися як командир з курсантом. Так, він приходив деколи до мене за допомогою, я йому завжди як вмів, так і допомагав».

Заперечив Станіслав Пась факти булінгу та наявність передсмертної записки:

«За те, що я його заганяв, чи булінг якийсь був, такого точно не було. Казали, що передсмертна записка була, але я її не бачив. Я приїхав десь через 20 хвилин, тіло було в швидкій і я не бачив тієї записки. Останній тиждень він завжди ходив веселий. До мене приходив за звільненням, бо він хотів до дівчини. В суботу-неділю він теж ходив у звільнення до дівчини. Не було причин, що він міг щось з собою зробити».

Читайте також: жахливий випадок у Львові: курсант в наряді скоїв самогубство (ФОТО)

19 березня тіло 18-річного курсанта Львівського університету внутрішніх справ знайшли на території навчального закладу з вогнепальним пораненням в голову.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт