Командиру роти охорони Івано-Франківського обласного ТЦК повідомили про підозру
Він фіктивно «прилаштовував» прикарпатських футболістів
Командиру роти охорони Івано-Франківського обласного ТЦК повідомили про підозру за фіктивне працевлаштування футболістів. Про це повідомили у прес-службі Нацполіції.
«Військовослужбовці» прогуляли загалом 1 100 днів служби, проте регулярно отримували фінансове забезпечення згідно зі штатним розписом центру.
Внаслідок таких дій бюджету завдано збитків на суму майже 1,5 млн грн.
"Встановлено, що фігурант зарахував на військову службу до підрозділів охорони ТЦК та СП футболістів місцевого футбольного клубу. Після прийняття «присяги» сім футболістів несли службу виключно на папері, продовжуючи жити звичним життям.
Раніше у рамках кримінального провадження правоохоронці провели 34 санкціоновані обшуки у приміщеннях ТЦК, військової частини, футбольного клубу, а також за місцями проживання фігурантів", - йдеться у повідомленні.
А 13 жовтня на підставі зібраних доказів командиру роти охорони Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки повідомили про підозру за ч. 5 ст. 426-1 (Перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень) Кримінального кодексу України.
Службовцю військкомату загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до 12-ти років.
Наразі готується клопотання про обрання фігуранту запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.
Окрім того, в рамках кримінального провадження буде надана правова оцінка діям футболістів.
Зазначено, що процесуальне керівництво здійснює Івано-Франківська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі