Командування внесло запит на мобілізацію 500 тисяч військових
Заява Арахамії
Сьогодні, 25 грудня, лідер фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив у Telegram, що Кабмін повинен був 25 грудня подати у Раду законопроєкт про мобілізацію.
Також, Арахамія повідомив, що військове керівництво внесло запит про мобілізацію 500 тисяч військових.
"Сьогодні уряд мав би внести законопроект щодо мобілізації, над яким він працює на прохання військових.
Сподіваюся, колеги з Кабінету Міністрів найближчим часом закінчать свою частину роботи. Бо відсутність цього законопроекту породжує невизначеність і велику кількість фейків про блокпости, про «Дію» і т.д.
Алгоритм роботи не змінився. Військове командування внесло запит на мобілізацію 500 тис. військових. Уряд розробляє правила" - написав Арахамія.
Парламент очікує готовий документ, який можна буде обговорювати на комітеті Ради: «Військові потребують вирішення своїх проблем. Суспільство хоче почути відповіді на усі чутливі питання».
Читайте також: Зміни в мобілізації: міністр сказав, коли законопроєкт зареєструють в Раді
Арахамія також згадав про президента Володимира Зеленського, який «вимагає комплексного підходу до проходження служби у Збройних силах»: «Просто набрати нових людей і не вирішити проблеми тих, хто служить зараз, - не вихід».
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі