Командира військової частини підозрюють у приховуванні злочину
Начальник логістики привласнив майно на 3,8 млн грн, а командир це покривав.
Командиру однієї з військових частин у місті Дніпро висунули підозру в тому, що він не повідомив про привласнення військового майна. Йдеться про 24 прилади нічного бачення на суму понад 3,8 мільйона гривень.
За даними слідства, командир знав, що начальник логістики його частини привласнив це майно, але не вжив жодних заходів, щоб зупинити злочин або повідомити про нього правоохоронні органи. Така бездіяльність призвела до значних збитків для держави.
Прокурори Дніпровської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону повідомили командиру про підозру за ч. 4 ст. 426 Кримінального кодексу України (бездіяльність військової влади).
Щодо самого начальника логістики, який привласнив майно, то матеріали виділено в окреме кримінальне провадження. Йому загрожує до 15 років ув’язнення за ч. 4 ст. 410 КК України.
Привласнене військове майно вилучено і буде передано на потреби Збройних Сил України.
Досудове розслідування цієї справи проводить Територіальне управління Державного бюро розслідувань у Полтаві.
varta1.com.ua: Новини
Єрмак: Трамп здатний закінчити війну в Україні до кінця року
Він додав, що нові санкції з боку США є надто важливими, оскільки з самого початку 2025 року ціна на нафту давала Путіну можливість фінансувати свою військову машину.
В Україну повернули тіла ще 1000 загиблих
В Україну повернули тіла ще 1000 загиблих у межах Стамбульських домовленостей.
Трамп зацікавлений у придбанні українських дронів
Зеленський обговорював з президентом США створення стратегічного повітряного щита для України.
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- В Україні хочуть підвищить зарплати військовим
- Львів'янка-рекордсменка з написання Радіодиктанту не потрапила до списку переможців 2025
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- НАЗК викрило закарпатського митника у незаконному збагаченні на 23 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
Коментарі