Конфлікт у лісі: на Закарпатті чоловік стік кров’ю (ФОТО)
Товариш вдарив загиблого ножем у ногу
Вчора, 30 липня, з лісу поблизу села Анталовці, що на Закарпатті, привезли чоловіка з ножовим пораненням ноги, який потребував медичної допомоги. Про це повідомляє Поліція Закарпатської області.
Однак, медики констатували смерть чоловіка, яка, за попередніми висновками експерта, настала саме через втрату крові.
43-річний загиблий відпочивав у лісі разом зі своїми товаришами. З одним із них у нього виник конфлікт, у ході якого 30-річний фігурант схопив ножа та вдарив ним потерпілого у ногу.
Після цього зловмисник викинув ніж та втік з місця події, а інші товариші помістили потерпілого до власного автомобіля та привезли у село.
Сьогодні, зранку поліцейським вдалося його затримати.
За вказаним фактом слідчі відкрили провадження за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України, тобто Умисне тяжке тілесне ушкодження, що призвело до смерті потерпілого.
Нагадаємо, на Закарпатті затримали зрадника, який мав «прикинутися волонтером».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі