Конфлікт з військовими та поліцією у Львові: що кажуть в обласному ТЦК (ВІДЕО)

Інцидент з працівниками ТЦК трапився на вулиці Замковій

ФОТО: скриншот з відео

У Львові вкотре трапився конфлікт між чоловіком та працівниками ТЦК. У мережі з'явилося відео, де в автомобіль чоловіка заштовхують військовослужбовці. З працівниками сварилися жінки за кадром. Інцидент, який трапився неподалік Високого Замку, прокоментували в Львівському обласному ТЦК та СП.

«Виконуючи службові обов’язки група оповіщення ТЦК і поліції проїжджала вулицею Замкова у місті Львові. Помітили громадянина призовного віку. Зупинилися і запитали про військово-облікові документи. Після того, як він надав їх, військовослужбовці виявили, що востаннє громадянин з’являвся у військкомат 9 років тому. Відтак чоловіка запросили у салон автівки, аби виписати повістку», - йдеться у повідомленні.

Військові запевнили, що у цей час повз проходила жінка. Побачивши автівку і чоловіків у формі, вона почала знімати їх на камеру телефону. Помітивши зйомку, громадянин, не дочекавшись вручення повістки, почав провокувати військовослужбовців на конфлікт.

Раніше повідомляли, у ТЦК епічно пояснили смерть чоловіка після ночі перебування у військкоматі (ВІДЕО)

"Наголошуємо, військовослужбовці не били людину. Намагаючись використати становище, коли перехожа інцидент знімала на відео, чоловік поводився неадекватно.
Врешті військовозобов’язаному громадянину виписали повістку, після чого відпустили", - зазначили у ТЦК.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк