Констатували смерть: на Львівщині потяг збив людину (ФОТО)
Співчуття рідним
На Львівщині внаслідок наїзду вантажного потяга загинув чоловік. Про це 16 лютого повідомили у прес-службі поліції Львівської області.
Подія сталась сьогодні, 16 лютого, близько 1.30 на залізничному перегоні у межах села Хижевичі Львівського району.
«Як попередньо встановили співробітники відділення поліції №1 Львівського районного управління поліції №1, чоловік йшов вздовж залізничного полотна, потрапив під колеса вагонів вантажного потяга та від отриманих травм помер на місці події», - йдеться у повідомленні.
Правоохоронці встановили особу загиблого – 47-річного мешканця Самбірського району.
За фактом слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) Кримінального кодексу України.
Зазначається, що санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.
Проводиться досудове розслідування, правоохоронці встановлюють обставини події.
Як повідомлялося раніше, біля Львова зіткнулися автомобіль та потяг
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
- Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
- Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
- На Львівщині відремонтують дорогу в напрямку кордону з Польщею
- У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
Найчитаніше
- На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
- У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
- Зупинилося серце воїна з Львівщини Миколи Безика, який захищав Україну з перших днів великої війни
- На Тернопільщині варена картопля коштувала життя двом чоловікам (ФОТО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
Коментарі