Консула України в Молдові відсторонили: підозрюють у зґвалтуванні неповнолітньої

rjycek
rjycek

Українського консула в м. Бельці (Молдова) звинуватили у зґвалтуванні своєї неповнолітньої громадянки, після чого його тимчасово відсторонили від виконання обов’язків.Про це повідомляє молдовський портал «СП», у якого є коментар українського Міністерства закордонних справ України.

Як зазначили у відомстві, зараз проводяться слідчі дії щодо цієї заяви про консула.

«Державним секретарем МЗС України відкрито дисциплінарне провадження, на час проведення якого вказаний дипломат відсторонений від виконання посадових обов’язків», — повідомило міністерство.

Молдова попросила, щоб український консул не покидав територію Молдови на час проведення слідчих дій. Відомо, що дисциплінарне провадження триватиме 15 днів.

«Міністерство закордонних справ і європейської інтеграції повідомило посольству України про проведення слідчих дій компетентними органами цієї держави з метою перевірки заяви, що надійшла від громадянки Республіки Молдова про вчинення щодо неї злочину консулом України в Бельцях», — зазначило українське міністерство.

Консул України в Бельцях Олег Євдокімов повідомив виданню, що коментарів із боку установи з цього приводу не буде.

За даними видання «Deschide», звинувачення стосується консула Олександра Сторожука.

Ще одне молдовське видання NordNews повідомило, що співробітника консульства України підозрюють у зґвалтуванні 17-річної дівчини.

Дівчина піддалася сексуальному насильству увечері, 4 лютого, у мікрорайоні Дачія. Ґвалтівниками були двоє чоловіків, у віці 37 і 38 років. Один з них затримали на 72 години правоохоронні органи. Іншого учасника злочину відпустили через дипломатичну недоторканність.