Контрабанда на мільйон: львів’янина спіймали на спробі ввезення нікотинових паучів

На пункті пропуску «Медика-Шегині» БЕБ виявило понад 11 тисяч нелегальних нікотиновмісних виробів

На Львівщині детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки викрили місцевого жителя, який намагався контрабандно ввезти в Україну підакцизну продукцію – нікотиновмісні паучі. Про це повідомила пресслужба БЕБ.

За даними слідства, чоловік перевозив товар із однієї з країн Європейського Союзу. Під час огляду його автомобіля на пункті пропуску «Медика-Шегині» правоохоронці виявили 11 520 паучів, орієнтовна вартість яких — понад 1,5 мільйона гривень.

Фігуранту справи вже повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 201-4 Кримінального кодексу України (контрабанда підакцизних товарів).

Досудове розслідування триває.

Фото: БЕБ

Оперативний супровід здійснюють співробітники обласного управління СБУ у Львівській області, 7 Прикордонного загону Держприкордонслужби України та Львівської митниці.

Читайте також: БЕБ на Львівщині забезпечило відшкодування підприємцем 4,6 млн грн несплачених податків

Процесуальне керівництво – прокурори Львівської обласної прокуратури.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також