Концерт «Кузьма 50»: ускладнення руху транспорту у Львові
Завтра, 15 вересня, на вул. Стрийській, в місті Лева буде ускладнений рух транспорту, у зв’язку з проведенням на стадіоні «Арена-Львів» концерту «Кузьма 50». Мешканців міста просять по можливості оминати цю ділянку дороги, аби не створювати заторів. Про це анонсує прес-служба ЛМР.
Для безпеки відвідувачів концерту вул. Карла Мікльоша стане пішохідною, тобто закритою для руху транспорту. Також, на місці працюватиме патрульна поліція.
Зі слів організаторів, на завтрашній концерт «Кузьма 50» продано більше 25 тис квитків. Відтак, очікується, що перед початком концерту буде ускладнений рух транспорту на вул. Стрийській біля стадіону.
Тож, з міркувань безпеки, з 17.00 год. буде організовано окрему систему заїзду транспорту до стадіону. З 17.00 год. до 24.00 год. закритою для проїзду транспорту буде вул. Карла Мікльоша.
Також, буде збільшено кількість машин на автобусних міських маршрутах, які курсують в напрямку стадіону. З перевізниками проговорено, аби ці маршрути їздили до 1 год ночі.
Прохання до всіх учасників події залишати автомобілі на паркінгу правильно, аби не створювати незручностей для інших відвідувачів концерту.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі