Концерт у центрі Львова, який мав відбутися сьогодні, скасували

73140-1_large
73140-1_large

У зв’язку з останніми подіями, сьогоднішній святковий концерт, який мав відбутись з нагоди 10-ліття Різдвяного ярмарку в центрі Львова, на проспекті Свободи, скасовано.

Про це поінформували в пресслужбі Львівської міськради.

Планувалося, що присутні зможуть почути відомі колядки та святкові мелодії у виконанні органістки Львівського органного залу Надії Величко та оркестру «Ukrainian Festival Orchestra». Також мали лунати драйвова і романтична музика з усім відомих світових опер, балетів, «Щедрик», «Тиха ніч» та багато іншого.

Нагадаємо, сьогодні зранку «Boeing 737» авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», який здійснював рейс PS 752 за маршрутом «Тегеран–Київ», розбився невдовзі після вильоту з аеропорту Імама Хомейні в Тегерані. Загинули 176 людей, серед них 11 українців.

На вежі Ратуші у Львові приспустили національний стяг у знак жалоби за загиблими.

У зв’язку з катастрофою свого літака, українська авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» призупиняє виконання рейсів до Тегерана. Іншим українським авіакомпаніям заборонено здійснювати польоти в повітряному просторі Ірану. Також влада перевірить безпечність усіх українських авіакомпаній.