Коронавірус та Львівщина: статистика за добу

За останню добу в області проведено 1913 ПЛР-тестів, з яких 505 — позитивні.

Як повідомили у міському штабі з протидії коронавірусу, станом на 08.00 год. у Львові та на Львівщині підтверджено 31 639 випадків інфікування коронавірусом, з них 921 — летальний (20 людей померли за останню добу). За вчорашню добу лабораторні центри провели 1913 ПЛР-тестів. Відтак, 505 — позитивні. Серед них львів’ян — 212.

Залишок проб у холодильнику — 1000.

Загалом, 14 001 пацієнт одужав (від початку пандемії).

За весь період карантину до Львівської обласної інфекційної лікарні звернулись 10 619 осіб, госпіталізовані — 2499, на амбулаторному лікуванні — 8120 осіб, виписані — 2308 осіб. Зараз у лікарні перебуває 190 осіб, з них в реанімації — 9 осіб, на апараті ШВЛ — 6 осіб.

У 8-ій міській клінічній лікарні станом на ранок перебуває 130 пацієнтів, у 1-ій міській клінічній лікарні — 91 пацієнт, у лікарні швидкої медичної допомоги — 266 пацієнтів, у 5-ій лікарні — 61 пацієнт.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові громадяни допомогли військовозоб'язаному втекти від ТЦК (ВІДЕО)
  2. У Львівському ТЦК та СП висловилися щодо «силового затримання» водія автобуса
  3. З 1 травня бензин в Україні зміниться: що варто знати водіям про нові правила
  4. Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
  5. Військові на Львівщині отримали більше мільйона 20-грамових стіків з розбавленим медом (ВІДЕО)

Найчитаніше

  1. З 1 травня бензин в Україні зміниться: що варто знати водіям про нові правила
  2. У Львівському ТЦК та СП висловилися щодо «силового затримання» водія автобуса
  3. На Курщині загинув Герой зі Львівщини, який був мобілізований у січні 2025 року
  4. Доля брата досі невідома: підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який зник безвісти разом з братом
  5. У неділю на щиті повернеться Героя зі Львівщини Андрій Колачник