Коронавірус та Львівщина: статистика за попередню добу
Станом на 08:00 год. 20 листопада, на Львівщині підтверджено 39 916 випадків інфікування коронавірусом (з них по місту Львову — 16 996), з них 1119 — летальні (з них по місту Львову — 512). За вчорашню добу лабораторні центри провели 2046 ПЛР-тестів. Відтак, 687 — позитивні. Серед них львів’ян — 306. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Загалом, коронавірусну інфекцію виявлено — у 39 916 осіб, 1119 людей померли. 25 922 пацієнти одужало.
«За оперативними даними, за вчорашню добу лабораторні центри провели 2046 ПЛР-тестів, з них 687 — позитивні. Серед них львів’ян — 306. Залишку проб у холодильнику нема. У 8-ій міській клінічній лікарні станом на ранок перебуває 98 пацієнтів, у 1-ій міській клінічній лікарні — 90 пацієнтів, у лікарні швидкої медичної допомоги — 260 пацієнтів, у 5-ій лікарні — 97 пацієнтів, у 4-тій лікарні — 3 пацієнти, у міському пологовому будинку — 15 пацієнтів», — повідомила заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі