Корупція у медзакладах: НАЗК внесло керівника Львівського онкологічного центру до реєстру корупціонерів

Ігор Ковальчук також є депутатом Львівської облради

фото: сайт 032.ua

Національне агенство з питань запобігання корупції внесло в Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення генерального директора КНП ЛОР «Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр» та депутата Львівської облради Ігора Ковальчука.

Про це стало відомо з сайту НАЗК, інформує «Твоє місто». 

Як зазначено у реєстрі, Ковальчука внесли у список у зв’язку з порушенням ч.2 ст. 172-7 КУпАП (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів), а саме за неповідомлення ним у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів та вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Нагадаємо, раніше Сихівський районний суд оштрафував виконуючого обов’язки генерального директора КНП ЛОР «Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр» та депутата Львівської облради Ігора Ковальчука за неодноразове виписування собі та доньці премій. 

Читайте також: директор Львівського онкоцентру заплатить мізерний штраф за виписані премії собі та доньці.

Додамо, що 70-річний Ігор Ковальчук є уродженцем Бродівського району Львівської області та директором Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру Львівської обласної ради. На цю посаду його призначили у квітні 2018 року, а до того він був головним лікарем центру. Також Ігор Ковальчук є депутатом Львівської обласної ради від партії «Народний Рух України».

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий