Кремль готується до тривалої війни – Reuters
путін не має серйозних суперників у боротьбі за владу і може виграти "вибори" в березні 2024 року
Кремль готується вести тривалу війну проти України, але російські еліти вже не вірять у можливість здобути перемогу.
Про це агентству Reuters розповіли високопоставлені російські чиновники, близькі до Кремля, повідомляє «УНІАН».
Видання зазначає, що своїм вторгненням в Україну, володимир путін планував взяти реванш у Заходу за поразку СРСР в «холодній війні», проте зараз оптимізму в Кремлі поменшало.
«Попереду буде ще важче і дорожче як для України, так і росії. Економічні втрати такого масштабу не варті кількох завойованих територій», - зазначив чиновник.
За його словами, багато представників російської еліти в цілому поділяють таку точку зору, але не можуть висловлювати її відкрито.
«Я не вірю ані в великий наступ, ані в можливість перемоги росії над усім цивілізованим світом», — сказало друге високопоставлене джерело, близьке до Кремля.
Російські еліти розуміють, що їхня країна знаходиться в невигідному становищі як з точки зору військових технологій, так і з точки зору мотивації, але війна триватиме «дуже довго».
Причому, попри важкі наслідки вторгнення в Україну, путін досі не має серйозних суперників у боротьбі за владу, кажуть відразу кілька співрозмовників видання. Вони впевнені, що кремлівський диктатор легко виграє президентські «вибори» в березні 2024 року.
Військовий експерт Олег Жданов вважає, що пік російських наступальних зусиль в Україні буде в березні. Росіянам не вдасться прорвати оборону ЗСУ і вони втратять наступальний потенціал вже остаточно.
Як повідомлялося, російські війська до 24 лютого можуть вдатися до диверсій в Україні чи на території Європи, не виключається імовірність ще однієї ракетної атаки.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі