Кремль готується до тривалої війни та знищення української держави — ISW

Інститут вивчення війни оцінив цілі путіна

Заявленими цілями росії під час її вторгнення в Україну залишаються зміна режиму в Києві та знищення суверенітету української держави, яка переживе російський напад, незважаючи на військові невдачі росії та риторику, яка натякає на зменшення цілей війни після цих поразок. Про це повідомив Інститут вивчення війни.

Секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев, 5 липня, заявив, що російська військова операція в Україні триватиме, доки Росія не досягне своїх цілей щодо захисту цивільного населення від «геноциду», «денацифікації» та демілітаризації України, а також зобов’яже Україну зберігати постійний нейтралітет між Росією та НАТО. 

Заява точно повторює цілі, озвучені президентом Росії Володимиром Путіним у своїй промові 24 лютого, виправдовуючи війну.

Путін заявив, що операція спрямована на захист мирного населення від приниження та геноциду, демілітаризацію та денацифікацію України, а також притягнення до відповідальності винних у геноциді.

Чітке повторення Патрушевим початкових цілей Путіна майже через п’ять місяців переконливо вказує на те, що Кремль не вважає нещодавні здобутки Росії в Луганській області достатніми для досягнення початкових цілей «спецоперації», підтверджуючи поточну оцінку ISW про те, що Кремль має значні територіальні устремління за межами Донбасу.

Заява Патрушева свідчить про те, що російське військове керівництво продовжуватиме наполягати на просуванні поза межами Донецького та Луганського вибухів і що Кремль готується до тривалої війни з наміром захопити значно більші частини України.

Раніше, Данілов озвучив умови, за яких Україна може перемогти до кінця року.