Кремль опублікував свою заяву за результатами перемовин зі США
У РФ стверджують, що ембарго на удари по енергетиці начебто діє від 18 березня і має тривати 30 днів з можливістю продовження

Кремль опублікував заяву за результатами перемовин зі США, в якій йдеться про те, що пункти про безпеку у Чорному морі та відновлення російського експорту спільгосппродукції почнуть діяти після скасування санкцій з "Россельхозбанку", російських виробників та експортерів продовольства. Про це повідомляє пресслужба Кремля.
Згідно із заявою, ембарго на удари по енергетиці начебто діє з 18 березня і має тривати 30 днів з можливістю продовження.
РФ висунула умову про повернення "Россельхозбанку" та інших фінустанови до платіжної системи SWIFT й відкрити кореспондентські рахунки.
У Кремлі заявили, що потрібно скасувати санкції з компаній-виробників та експортерів продовольства й добривами, а також скасувати обмеження на роботу страхових компаній з вантажними перевезеннями.
У РФ стверджують, що ембарго на удари по енергетиці начебто діє від 18 березня і має тривати 30 днів з можливістю продовження.
Читайте також: Сьогодні набуває чинності перемир'я у Чорному морі та в енергетиці, – Зеленський
varta1.com.ua: Новини

У середу Львівщина попрощається з воїном Миколою Мацівим
Микола стояв на захисті Батьківщини до цього часу, та не витримало серце Героя

У середу львів'ян закликають долучитися до акції-нагадування про хвилину мовчання
Наступна акція-нагадування відбудеться у суботу, 29 березня, на кільці вул.Липинського - проспект Чорновола

Детективи БЕБ завершили спеціальне досудове розслідування відносно співвласниці Айбокс банку Альони Шевцової та її пособниць
Матеріали розслідування стосовно організаторки схеми – Альони Шевцової та двох її пособниць були виділені в окреме кримінальне провадження
Найкоментованіше
- Квест за 15 тисяч доларів: молодий львів’янин ледь не загинув під час спроби «швидко і безболісно» потрапити в Угорщину (ФОТО)
- У Львові оштрафували дівчину за продаж синьо-жовтих стрічок
- У Раді пропонують знизити граничний вік для мобілізації
- На Левандівці затримали серійного грабіжника (ФОТО)
- Спецслужби затримали адвоката з Львівщини (ФОТО)
Найчитаніше
- У Львові оштрафували дівчину за продаж синьо-жовтих стрічок
- На Львівщині знайдено мертвою 16-річну дівчину
- На Сумщині поліг у бою командир відділення стрілецького батальйону Василь Солтис з Радехівщини
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який три роки вважався безвісти зниклим
- У Львові чоловік вбив сусіда (ФОТО)
Коментарі