Кремль вчергове погрожує «відповіддю» на ядерні випробування
Пєсков заявив про «дзеркальні дії» у разі відновлення ядерних випробувань США
Прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що Росія буде змушена застосувати «дзеркальні дії»у разі, якщо Сполучені Штати Америки відновлять ядерні випробування. Пєсков прокоментував цю ситуацію, підкреслюючи, що Росія наразі не планує порушувати свої зобов'язання. Про це повідомляють росЗМІ.
Дмитро Пєсков підкреслив, що Росія наразі дотримується своїх зобов'язань щодо заборони ядерних випробувань:
«Путін неодноразово говорив, що Росія прихильна своїм зобов'язанням щодо заборони ядерних випробувань, і ми не збираємося цього робити», – сказав Пєсков. Але додав: «Якщо це зробить інша сторона, то ми повинні будемо це зробити з точки зору паритету».
Представник Кремля заявив, що Москва намагатиметься зрозуміти, чи означає заява президента США (про відновлення власних ядерних випробувань) намір Сполучених Штатів вийти зі своїх зобов'язань щодо всеосяжної заборони ядерних випробувань.
Пєсков зазначив, що російський диктатор Путін «не давав вказівки розпочати підготовку» до ядерних випробувань.
«Спочатку потрібно зрозуміти, чи потрібно нам це робити. Це має бути дуже серйозне, обґрунтоване, вивірене рішення. Ось цим зараз наші фахівці будуть займатися», – пояснив прессекретар.
Також, коментуючи заяву Дональда Трампа про нібито вже проведені випробування, Пєсков наголосив: «Ми точно знаємо, що ні Росія, ні Китай не займаються випробуванням ядерної зброї».
varta1.com.ua: Новини
У російському Таганрозі після вибухів на автозаводі у низці районів зникло світло
У неділю вранці в російському Таганрозі пролунали вибухи, які спричинили пожежу на об'єкті енергетичної інфраструктури та призвели до знеструмлення частини міста
Чому Зеленському відмовили закрити небо над Україною 2022 року — відп
У НАТО пояснили рішення про відмову закрити небо над Україною страхом ескалації.
Фіцо проти використання росактивів на користь України
Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо виступив проти використання заморожених російських активів для військової підтримки України, заявивши, що його країна не братиме участі в таких схемах, оскільки це лише "підігріватиме" війну.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі