кремль знову заговорив про зустріч путіна і Зеленського, але висунув умову
Речник кремля дмитро пєсков заявив, що путін готовий до зустрічі, але лише після "напрацювань" на експертному рівні.
У кремлі вчергове заявили, що не проти зустрічі між президентом рф володимиром путіним та українським лідером Володимиром Зеленським, проте вимагають попередньої "підготовки на експертному рівні". Про це повідомляє "Європейська правда".
Як повідомляє речник кремля дмитро пєсков, путін загалом готовий до зустрічі з Президентом України, але вважає, що "будь-яка зустріч на вищому рівні має бути добре підготовлена". За його словами, спершу "напрацювання" повинні підготувати на експертному рівні, і лише потім їх можна буде "фіналізувати".
пєсков поскаржився, що наразі "експертна робота не вирує", але запевнив, що москва "зберігає зацікавленість і готовність до таких перемовин".
Він також додав, що кремль уже передав Києву "основні позиції і положення" у письмовому вигляді, і далі очікує обговорення.
varta1.com.ua: Новини
Черговий воєнний злочин рф: на Донеччині вижив полонений, якого катували і кинули в яму
Український військовий вижив після того, як окупанти його катували, перерізали горло і кинули в яму.
У Львові відбудеться вечір-реквієм за загиблими українськими захисниками
У програмі заходу передбачається проведення екуменічної панахиди та всеукраїнської акції пам'яті «Сонях»
У Львові у День памʼяті загиблих захисників України хвилиною мовчання вшанували полеглих Героїв
У цей день вшановуються військовослужбовці і учасники добровольчих формувань, які загинули, відстоюючи незалежність України
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі