«Крим був, є та буде Україною»: два шляхи деокупації Кримського півострову - МЗС
Крим є інтегральною та невід’ємною частиною України
Для України є два шляхи деокупації Кримського півострову. Йдеться про військовий, і дипломатичний методи, і обидва вони актуальні.
Про це розповіла заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова в інтерв'ю «Укрінформу».
Вона зауважила, що меседжі та сигнали, які виголошують країни-партнери передбачають, що долю Криму і шлях його повернення має визначати сама Україна.
«Тому мені здається, що на сьогодні у нас є обидва шляхи - і військовий, і дипломатичний. І вони обидва є актуальними. Наприклад, Хорватія, коли була війна у 1990-х роках, дві третини своєї території повернула військовим шляхом, одну третину - дипломатичним», - сказала Джапарова.
Також вона категорично відкинула пропозиції деяких країн відкласти питання повернення півострова до України «на потім».
«На моє переконання, головна наша перемога у питанні Криму - і багато в чому передумовою цього є Кримська платформа - полягає в тому, що світ визнав, що Крим є інтегральною та невід’ємною частиною України. Як ми кажемо: Крим був, є та буде Україною», - сказала Джапарова.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- На Львівщині викрили схему ухилення від мобілізації через фіктивний вступ до коледжу
- Зеленський запропонував РФ перемир'я в повітрі за "заморозку" війни
- У Львові за дев’ять тижнів травмувалися 126 водіїв електросамокатів
- На Львівщині судитимуть 43-річного чоловіка, який вбив власного собаку
- У Польщі у пʼяну ДТП потрапила Ауді з шістьома українцями в салоні та жінкою в багажнику (ФОТО)
Найчитаніше
- На Одещині мама насмерть збила 1-річного сина
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка, яку востаннє бачили в піцерії
- У Львівській області водійка авто збила двох пішоходів
- На Львівщині викрили схему ухилення від мобілізації через фіктивний вступ до коледжу
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Олег Андрушко
Коментарі