Кримська «Бавовна»: у різних містах Криму чули вибухи, окупанти заявили про ППО біля «Бельбеку» (відео)
Проросійські «Telegram»-канали не розголошують, які цілі уражені
Ввечері, 21 серпня, в окупованому Криму знову пролунали вибухи.
Очевидці повідомляють про вибухи у Севастополі, Саках, Євпаторії, Новофедорівці та Бахчисараї.
Так званий «губернатор» Севастополя Михайло Розвожаєв стверджує, що Збройні Сили України спробували завдати удару по військовому аеродромі «Бельбек» біля Севастополя.
«Наші ППО відпрацювали чергові об’єкти на підходах до Бельбека з боку Євпаторії», — зазначив колаборант.
Також очевидці повідомляють про «бавовну» у Саках, де два тижні тому було влучання у військовий аеродром. Проросійські «Telegram»-канали «ЧП Севастополь», «ЧП Сімферополь», «Вісті Крим» повідомили про роботу російської ППО в районі Євпаторії, Новофедорівки, Бахчисараю та Севастополя.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Львові стався теракт, є загиблі та постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
- Заступниця керівника ОП закликає обмежити Telegram
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- Володимир Зеленський зізнався, що перші два роки війни провів у бункері
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
Коментарі